چهارشنبه
مرداد
1398
30
 

پیام تبریک ماه ذی الحجه

محمد کوهستانی رئیس کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی استان گلستان و عضو اصلی کانون عالی کشور در پیامی حلول ماه ذی الحجه را تبریک عرض نمودند متن پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

ذی الحجه ماه خدا و از شهور محبوب در نظر و دیدگاه حضرت باری تعالی است و به واسطه وجود روزهای پر برکت و سرنوشت ساز در زندگی مسلمانان از اهمیت بسزایی برخوردار است.

چه زیباست دل از خواهش و تمنیات عالم مادی بریدن و بر مائده آسمانی دوست میهمان شدن و تا اوج قله ی انسانیت پرواز کردن ودر مقابل حضرت حق سرخم کردن و بر قادر متعال توکل کردن .

ماه ذی الحجه که سرآغازش با ازدواج دو گوهر خلقت اولین مسلمانان جهان را ارج می نهیم و همچنین وجود دو (عید)مهم اسلامی عید قربان (عید اضحی) و عید غدیر(عید ولایت) و روز عرفه و خاطره دعای عجیب و بسیار گرانبهای امام حسین علیه السلام در عرفات,شکوه و عظمت خاصی به این ماه بخشیده و سزاوار است همه مؤمنان از فضای آکنده از معنویت این ماه غافل نشوند و در خودسازی و تهذیب نفس بکوشند که به پیشرفت های مهمی نائل می شوند.

اینجانب ضمن تبریک و شادباش به مناسبت حلول این ماه پر خیر و برکت ,ماه خلوص و بندگی خدا به همه مسلمین جهان علی الخصوص به محضر مبارک قطب عالم امکان حضرت بقیه الله اعظم (عج الله تعالی فرجه) و شما همکاران گرامی و بازنشستگان عزیز ,آرزوی سربلندی و موفقیت روزافزون شما را از خداوند منان خواستارم .

 

روابط عمومی کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان گلستان

اخبار پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی

خبرخوانیافت نشد