چهارشنبه
مرداد
1398
30
 

پیام تبریک نوروز97

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر الیل والنهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال.

به گزارش روابط عمومی کانون کارگران بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان گلستان متن پیام نوروزی ریاست کانون جناب آقای کوهستانی به شرح ذیل است:‏

عید فرخنده نوروز را به حضور همه ملت بزرگ ایران، که نوروز را پاس می‌دارند،

به خانواده های شهدا، جانبازان، آزادگان و ‏ایثارگران، و خاناوده بزرگ تامین اجتماعی ،

بازنشستگان و مستمری بگیران عزیز تبریک و تهنیت عرض می‌کنم؛ ‏

زایش  دوباره طبيعت همواره يادآور گشوده شدن افق های نو و نوید بخش رسیدن به مراحلی نيکوتر و برتر است. عيد نوروز آغاز بهاری با طراوت است،زمان تغيير، تحول و تلاش براي بهتر شدن در تارو پود زندگيست  که حد اعلاء و  کمال آن در دعای یا مقلب القلوب  و الابصار ، یا مدبر اللیل و النهار،  یا محول الحول والاحوال، حول  حالنا الی احسن  الحال تبلور یافته  است. از این روخداوند جهان آفرین را سپاسگزاريم که در سايه زایندگی بيکرانش فرصت تجربه سال جديد  را در کهن بوم باستانی  بر ما ارزاني داشت تادر دامن پر مهر وطن برای اعتلای نام پرآوازه ایران جوشش و تلاش بیشتری داشته باشیم.

شما عزیزان بازنشسته و مستمری بگیر نظاره گر دیرین دگرگونی های روح افزای طبیعت و گلهای سرسبد هر بهار .پرشور و مالامال از شوق زندگی و گرمابخش محفل عزیزانتان هستید.

لازم است در اخرین روزهای سال 96 تشکر و قدرددانی صمیمانه را از همکاران خود در سراسر کانونهای بازنشستگی استان گلستان که با تعامل و همکاری با هم توانستیم سالی پربار و خوبی را پشت سر بگذاریم عمده فعالیت انجام شده در سال 96 خرید مکان مناسب برای کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی ، افتتاح هتل در بندر انزلی ، پیگیری و پرداخت بیمه عمر و حوادث ، اجرای طرحهای کرامت رضوی و نسیم سلامت و اعزام بازنشستگان به المپیادهای ورزشی از جمله فعالیتهای انجام شده در این سال بود.

در پایان سال خوب و خوشی را برای شما عزیزان از خداوند متعال خواستارم .

محمد کوهستانی ریاست کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی

استان گلستان و عضو هیئت مدیره کانون عالی کشور

 

 

 

اخبار پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی

خبرخوانیافت نشد